Vítejte na ilustrovaném mama blogu. Jsem Katka a jsem obyčejný rodič. Mám 4 děti, termín obyčejný rodič je při tomto počtu možná trochu zavádějící, ale jsem běžná máma s běžnými starostmi a radostmi. Rodičovství je chvílemi fakt těžké. Internet a média jsou plná rad a inspirací a také krásných fotek. Proč mi ale přijde, že realita je prostě stále jiná, nedokonalá? Pokud mne  ale chcete soudit nebo hledáte dokonalost, jděte na jiný mamablog. Tady je to jiná jízda.

Představím Vám své děti. Všechny Vám je nakreslím, ne vyfotím. Ne, že bych se za ně styděla. Jsem na ně náležitě pyšná a jsou to ty nejhezčí děti na světě. Jejich skutečnou identitu však chci nechat schovanou.

Nejstarší je Jednička, té je třináct let. 17 měsíců po ní se narodila další dcera Dvojka, té je nyní 12let. Pak chvíli nic a následuje čtyřletá Trojka a dvouletý Čtvrtý, který byl neplánovaný a nečekaný. Právě proto je to asi takový ten mámin chlapeček.

Díky velké rodině, téměř nulového času pro sebe, jsem přehodnotila životní priority a vyměnila kabelky a podpatky za batoh a kecky. A abych se z věčného utírání prdýlek nezbláznila, založila jsem v roce 2015 Piktomag http://pikto.piktomag.cz/ a vyrábím komunikační a didaktické magnetické pomůcky. Ale protože mne grafika naplňuje a je mou vášní, musím se realizovat dál a tyto výtvory najdete v Grafika E-shop http://www.katka4kidsmatka.cz/grafika-od-katky/. Pokud by jste chtěli graficky realizovat váš nápad, dejte mi vědět do komentáře nebo na info@piktomag.cz

A protože ještě ze mne musí ven ten kolotoč v rodině, zakresluji si postřehy ze zběsilého rodinného života do tohoto blogu. Najdete mne na Instagramu a Facebooku a budu ráda za vaši sledovanost a sdílení a také za komentáře, jestli je to u vás podobné:-). Vše berte s nadhledem, jsou to tak trochu vtípky:-) http://www.katka4kidsmatka.cz/

 

 

 

 

 

 

Chcete mi napsat?

4 + 10 =